Αποχαιρετιστήρια γιορτή αποφοίτησης των μαθητών/τριών της Γ Γυμνασίου.

Eξώφυλλο 1

Την Τετάρτη 15 Ιουνίου 2022  ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας διοργάνωσε ένα εξαιρετικό πάρτι αποφοίτησης για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ΄ Γυμνασίου του σχολείου μας. Το πάρτι πραγματοποιήθηκε σε παραλιακό  υπαίθριο χώρο διασκέδασης στην περιοχή του Αλίμου. Στο τέλος της γιορτής απονεμήθηκαν αναμνηστικά δώρα στους μαθητές και τις μαθήτριες και στους /στις εκπαιδευτικούς.  Στη γιορτή των παιδιών παραβρέθηκαν ο διευθυντής του σχολείου μας κύριος Καρακώστας Χαράλαμπος, οι υποδιευθύντριες Γεωργία Ουραϊλίδου Γεωργιάδου, Μάμαλη Ελένη και οι εκπαιδευτικοί Καληνυκτάκης Εμμανουήλ, Λέντα Μαρία, Κοτσαρίνη Χρυσούλα, Λιακέα Αικατερίνη, Αναστασοπούλου Βασιλική, Ασημακοπούλου Αικατερίνη και Γιαννοπούλου Μαρία.

Η  Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων/ουσών τους ευχόμαστε καλό καλοκαίρι , να έχουν καλή σταδιοδρομία στην επόμενη εκπαιδευτική βαθμίδα και να ευοδωθούν όλα τα όνειρά τους.

47  92