Τετάρτη 13 Απριλίου,Πασχαλινό Γλυκοπάζαρο

Εξώφυλλο_page-0001

Την Τετάρτη 13 Απριλίου  2022 θα πραγματοποιηθεί  Πασχαλινό Γλυκοπάζαρο κατά τη διάρκεια του σχολικού ωραρίου, με λιχουδιές, λαμπάδες και δωράκια . Όλα τα φαγώσιμα για λόγους υγιεινής θα είναι  τυλιγμένα σε ατομική συσκευασία. Παράλληλα, κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα πωληθούν λαχνοί για την λαχειοφόρο που θα ολοκληρωθεί σε επερχόμενη χοροεσπερίδα του σχολείου μας τον Μάιο, με πολλά πλούσια δώρα . Τα χρήματα που θα  μαζευτούν από το Γλυκοπάζαρο θα διατεθούν για την ενίσχυση των εκδρομών του σχολείου.Τη διοργάνωση της  εκδήλωσης έχει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας  σε συνεργασία με το 15μελές μαθητικό συμβούλιο.

Για την είσοδο  των επισκεπτών – γονέων θα τηρηθούν όλα τα προβλεπόμενα  από τα σχετικά υγειονομικά πρωτόκολλα   που  έχει ορίσει το σχολείο.